O nas

Od zawsze towarzyszyły mi zwierzaki: były rybki, chomik, świnka morska i królik. Gdy mój synek podrósł postanowiliśmy, że kupimy kotka. Miał być miłym towarzyszem dla dziecka, cierpliwym i delikatnym. Długo nie szukaliśmy, bo gdy tylko zobaczyliśmy kociaka rasy neva masquarade - decyzja zapadła – to ta rasa.

I tak zaczęła się nasza przygoda z kotami neva masquerade. Pierwszym kociakiem był Fabianit – kocurek „na kolanka” o wspaniałym temperamencie i cudnych, niebieskich oczach. Wszyscy domownicy pokochali go od pierwszych chwil, jest to miłość odwzajemniona. Ale na jednym kocie się nie skończyło.

Jesteśmy małą, domową hodowlą, gdzie koty są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Hodowla to hobby i pasja, w którą wkładamy całe serce. Kociaki od najwcześniejszych chwil są przyzwyczajone do obcowania z człowiekiem, jego dotykiem, dzięki czemu są dobrze zsocjalizowane, przyjazne, wesołe i rozmruczane co pozwala w pełni docenić ich towarzystwo. Zawsze są w pobliżu by popatrzeć i w razie potrzeby „pomóc” w domowych obowiązkach – gotowanie obiadu, mycie podłogi czy odrabianie zadania przez mojego syna. Dbamy o ich prawidłowy rozwój, zdrowie i sporą ilość pieszczot :)

Jesteśmy zarejestrowani w Cat Club Feniks (CCF) zrzeszonym w Felis Polonia (FPL). FPL jest pod patronatem FIFe - największej i najpoważniejszej Międzynarodowej Federacji Felinologicznej na świecie. Jesteśmy legalnie działającą hodowlą kotów rasowych.